Оголошення

  • -116.png
  • 1
  • 1.png
  • 10
  • 10001
  • 11
  • 111.png
  • 112.png
  • 113.png
  • 114.png
  • 115.png
  • 117.png
  • 118.png
  • 119.png
  • 121.png
  • 1212.png
  • 1213.png
  • 122.png
  • 1224.png
  • 1227.png
  • 1228.png
  • 1238.png
  • 126.png
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 212.png
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9
  • SPD-Ukraine
  • agr
  • carbon
  • titan
  • Юникомф
  • вектра_

 

 


Рейтинг команд

 TOP 3
М.
Команда
Бали
1
862
2
680
3
669

Рейтинг всіх команд

 

b1ЮБ.png

blk1.png

11111.png

 

 

 

 

 

Новини

Проект Che.bike.

Проект Che.bike.

ВЕЛОРУХ У ЧЕРКАСАХ

Форма!

Форма!

Увага. Важлива інформація.

Сюжет ЧСН

Сюжет ЧСН

Черкська служба новин (від 25 жовтня)

Черкаський «Дніпро» починає боротьбу за Кубок України

Черкаський «Дніпро» починає боротьбу за Кубок України

матеріал сайту http://cherkassy-sport.com (http://cherkassy-sport.com/)

Трансферне вікно

Трансферне вікно

Трансферне вікно закрито

Порадували «зливою» голів

Порадували «зливою» голів

Репортаж популярного сайту "Черкаський спорт"

Календар матчів

 

Дата День Команда Рахунок Команда Початок 
11 ТУР (ГРУПА "А",   МФК ЧФК - пропуск туру) 
16.12.2017 Сб. FC CHICAGO   Епіцентр 14.00
16.12.2017 Сб. ЮГ-2000   Карбон 14.50
16.12.2017 Сб. SPD-Ukraine   Автомобіліст 15.40
16.12.2017 Сб. TITAN   1000+1 ніч 16.30
16.12.2017 Сб. Шелтон   Марсель 17.20
16.12.2017 Сб. FC HERMES   Вектра 18.10
11 ТУР (ГРУПА "Б") 
17.12.2017 Нд. Острів   WellCall 14.00
17.12.2017 Нд. Юнайтед   Авангард 14.50
17.12.2017 Нд. Промнафтохімкомплект   Майфон 15.40
17.12.2017 Нд. Юрист   Lion 16.30
17.12.2017 Нд. ЧІБС   Vivant 17.20
17.12.2017 Нд. УЗЕ   Динамо 18.10
17.12.2017 Нд. Полікор   Надія 19.00

 

 

19.00

Турнірні таблиці


  • Місце   Команда І В Н П +/– О
    1 Титан.png
     TITAN   9     6   2 1 44-27   20  
    2 ФК_Карбон-1.png  Карбон  9  6 2 1  46-34   20 
    3 ЮГ-2000.jpg  ЮГ-2000  9   6   1   2   29-17  19
    4 Авто.png  Автомобіліст  9  6  1 2  41-29   19 
     5  МФК_ЧФК.png  МФК ЧФК   10    5   2   3   36-39   17 
    6 SPD.png  SPD-Ukraine  9   5  0  4  26-23 15
    7 епик.png  Епіцентр 9  4  1 4  38-29   13 
    8 10001.jpg  1000+1 ніч 10  3  1    6    32-41 10
    9 Шелтон.png  Шелтон  10   3   1   6   33-43   10 
    10 марсель.png  Марсель 9 3 1 5 30-47  10 
    11    FC HERMES  9   3   0   6  32-34  9 
    12 вектра_.png  Вектра 9 0  5  4  31-42   5 
    13 ЧИКАГО.png  FC CHICAGO  9  1  1   7   19-34   4 
    Дискваліфікація:
    Шпиця Олександр (Шелтон) - 1 гра
    Казарян Нарек (Карбон) - до закінчення турніру
    Казарян Артур (Карбон) - до закінчення турніру
    Кращий бомбардир
    Поліщук Роман (Карбон) - 12 голів
    Бабій Михайло (TITAN) - 12 голів

    Доненко Іван (FC HERMES) - 12 голів
    Дмитренко Юрій (Автомобіліст) - 11 голів

    КАЛЕНДАР ІГОР

  • Місце   Команда І В Н П +/– О
    1 Острів.png  Острів  10  9   0    1    52-22   27
    2 ZHf3jHZtnSc.png
     Промнафтохімкомплект  10  8   0   2   51-20     24  
    3 12Майфонe1.png
     Майфон   10  8  0  2  48-18   24
    4 image-0-02-05-19348c9b3df7086c0d3c30486a043c1e7b9139bfcf097e8a83b6b8231fe026f6-V.jpg  Vivant   10   7   0  3  50-37    21 
    5 поликор.png
     Полікор  10  6    1   3  45-33    19
    6 Динамо.png
     Динамо  10  5   1  4  33-25   16
    7    Lion
     10  4   1  5     44-43       13 
    8    ЧІБС  10  4    1   5   32-41    13
    9    Юнайтед  10  4   1  5 23-35   13
    10 fDFYUFHL.png  Авангард  10  4   1  5  27-40    13 
    11 Надіяяяяя.png  Надія
     10  3   0  7  28-34   9
    12 Юрист.png
     Юрист  10   3    0  7  30-44     9  
    13    WellCall  10  2   0  8   28-44    6
    14 image-0-02-04-d73b21a1ae3d3e9e001cb7ea51fd4a9a37ba39601f34f021c5c160eae565905c-V.jpg
     УЗЕ  10  0   0  10  13-65   0
    Дискваліфікація:
    Резнюк Анатолій (Полікор) - 1 гра
    Кращий бомбардир:
    Чернієнко Сергій (Промнафтохімкомплект) - 23 голи
    КАЛЕНДАР ІГОР
  • Місце   Команда І В Н П +/– О
    1 Хімік.png  Хімік 40+   10    1     34-11    23
    2 Дахновка.png  Дахнівка 40+    10      1      29-15       19    
    3 WWF-Logo-copy.png  Панда 40+     10       3      3  20-22      15  
    4 logo_Ostriv.png  Острів 40+   10   3      3   16-18       13    
    5 ЮГ-2000.jpg  ЮГ-2000 40+   10  7  14-21         7      
    6 logo_Soltex_.png  SolTex 40+    10   7   11-38            5        
    Кращий гравець:
    Семененко Микола (Панда)
    Кращий воротар:
     Зоря Євген (Дахнівка)
    Кращий бомбардир:
    Фісун Андрій (Дахнівка) - 12 голів
    КАЛЕНДАР ІГОР
  • Місце Команда І В Н П +/– О
    1  Черкаський політехнічний технікум-2   5      0      27-6       13    
    2  Бізнес-коледж    5   1   23-14            10       
    3  Черкаський політехнічний технікум
      5    2     25-14     9
    4  Професійний ліцей    5   3      2   14-14        9    
    5  Автодорожній ліцей   5 1  4  17-27          3      
    6  Економіко-правовий коледж     5       0      5  6-37       0  
    Кращий гравець:
     Нікішов Станіслав (Професійний ліцей)
    Кращий бомбардир:
    Тригуб Владислав (ЧПТ-2) - 14 голів
    Кращий воротар:
    Пожидаєв Ростислав (ЧПТ)
    КАЛЕНДАР ІГОР

Опитування

Відео

  • Огляд матчу "Динамо" 2:4 "Промнафтохімкомплект"
  • Огляд матчу "Авангард" 2:0 "ЧІБС"
  • Огляд матчу "WellCall" 4:7 "Юрист"
  • Огляд матчу "Надія" 4:5 "Острів"
  • Огляд матчу "Vivant" 14:0 "УЗЕ"
  • Огляд матчу "Майфон" 6:2 "Полікор"
  • Огляд матчу "Lion" 3:3 "Юнайтед"
  • Огляд матчу 1000+1 4 0 SPD Ukraine
  • Огляд матчу Автомобіліст 5 1 FC HERMES
  • Огляд матчу Вектра 1 1 FC CHICAGO
  • Огляд матчу Епіцентр 1 1 ЮГ 2000
  • Огляд матчу Карбон 5 7 Шелтон
  • Огляд матчу Марсель 4 5 МФК ЧФК

Facebook

fb

068-734-15-51
063-176-24-18   
050-811-84-65  
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

facebook.png

ytmini

footballUA

Яндекс.Метрика
JoomShaper