Оголошення

  • -116.png
  • 1
  • 1.png
  • 10
  • 10001
  • 11
  • 111.png
  • 112.png
  • 113.png
  • 114.png
  • 115.png
  • 117.png
  • 118.png
  • 119.png
  • 121.png
  • 1212.png
  • 1213.png
  • 122.png
  • 1224.png
  • 1227.png
  • 1228.png
  • 1238.png
  • 126.png
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 212.png
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9
  • SPD-Ukraine
  • agr
  • carbon
  • titan
  • Юникомф
  • вектра_

 

 


Рейтинг команд

 TOP 3
М.
Команда
Бали
1
862
2
680
3
669

Рейтинг всіх команд

 

b1ЮБ.png

blk1.png

11111.png

 

 

 

 

 

Новини

Трансферне вікно

Трансферне вікно

Трансферне вікно закрито

Порадували «зливою» голів

Порадували «зливою» голів

Репортаж популярного сайту "Черкаський спорт"

"Полікор" переможець у 2017 році

"Полікор" переможець у 2017 році

"Полікор" - переможець всеукраїнського турніру 2017.

У «Літній лізі» з футзалу стає спекотно

У «Літній лізі» з футзалу стає спекотно

Репортаж сайту "Черкаський спорт"

Кращий гол квітня

Кращий гол квітня

Автор кращого голу гравець команди "Авангард" Тертишний Євген.

Відеосюжет ТРК "ВІККА"

Відеосюжет ТРК "ВІККА"

У Черкасах визначили найкращих футзалістів серед ветеранських команд

Календар матчів

 

Дата День Команда Рахунок Команда Початок 
3 ТУР (ГРУПА "Б")
21.10.2017 Сб. Промнафтохімкомплект   УЗЕ 15.40
21.10.2017 Сб. Вивант   WellCall 16.30
21.10.2017 Сб. Надія   Юрист 17.20
21.10.2017 Сб. Полікор   ЧІБС 18.10
21.10.2017 Сб. Майфон   Lion 19.00
21.10.2017 Сб. Острів   Юнайтед 19.50
21.10.2017 Сб. Динамо   Авангард 20.40
3 ТУР (ГРУПА "А",   Вектра - пропуск туру) 
22.10.2017 Нд. Епіцентр   Автомобіліст 14.00
22.10.2017 Нд. Карбон   1000+1 ніч 14.50
22.10.2017 Нд. МФК ЧФК   SPD-Ukraine 15.40
22.10.2017 Нд. Марсель   TITAN 16.30
22.10.2017 Нд. Шелтон   FC HERMES 17.20
22.10.2017 Нд. ЮГ-2000   FC CHICAGO 18.10
2 ТУР (Чемпіонат м. Черкаси серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.)
18.10.2017 Ср. ЧПТ 1:3  ЧПТ-2 15.30
18.10.2017 Ср. Професійний ліцей 1:0  Бізнес-коледж 16.15
18.10.2017 Ср. Автодорожній ліцей 4:0  Економіко-правовий коледж 17.00

 

 

19.00

Турнірні таблиці


  • Місце   Команда І В Н П +/– О
     1  МФК_ЧФК.png  МФК ЧФК   2    2   0   0   7-5   6 
    2 Титан.png
     TITAN   2     1   1 0 8-7   4  
    3    Карбон  2  1 1 0  6-5   4 
    4    Епіцентр 2  1  0 1  10-5   3 
    5    SPD-Ukraine  2   1  0  1  8-5 3
    6    Автомобіліст  1  1  0 0  5-2   3 
    7 ЮГ-2000.jpg  ЮГ-2000  1   1   0   0   2-0  3
    8    Шелтон  2   1   0   1   3-4   3 
    9 марсель.png  Марсель 2 1 0 1 6-9  3 
    10 вектра_.png  Вектра 2 0  1  1  6-9   1 
    11 10001.jpg  1000+1 ніч 2  0  1    1    5-10 1
    12    FC HERMES  2   0   0   2  6-8  0 
    13 ЧИКАГО.png  FC CHICAGO  2  0  0   2   4-6   0 
    Дискваліфікація:
    Гуреля Максим (1000+1 ніч) - 4 гри
    Колос Олександр (Марсель) - 3 гри
    Кращий бомбардир
    Хамко Назар (1000+1 ніч) - 3 голи
    КАЛЕНДАР ІГОР

  • Місце   Команда І В Н П +/– О
    1 ZHf3jHZtnSc.png
     Промнафтохімкомплект  2  2   0   0   15-6     6  
    2    Острів   2  2   0    0    14-5   6
    3    Майфон   2  2  0  0  11-2   6
    4    Вивант   2   2   0  0  16-8    6 
    5 Динамо.png
     Динамо  2  1   0  1  9-6   3
    6 поликор.png
     Полікор   2  1    0   1  9-7    3
    7    Lion
      2  1   0  1     9-10       3 
    8 fDFYUFHL.png  Авангард   2  1   0  1  7-11    3 
     9     ЧІБС   2  1    0   1   5-11    3
    10    Юнайтед   2  1   0   1 4-10   3
    11 Надіяяяяя.png  Надія
      2  0   0  2  3-6   0
    12    УЗЕ   2  0   0  2  5-11   0
    13    WellCall   2  0   0  2   6-13    0
    14 Юрист.png
     Юрист   2   0    0  2 2-9     0  
    Дискваліфікація:
    Гордієнко Олексій (Надія) - 1 гра
    Кращий бомбардир:
    Усиченко Антон (Острів) - 4 голи
    Ковтун Володимир (Вивант) - 4 голи
    Шепель Олександр (Вивант) - 4 голи
    Чернієнко Сергій (Промнафтохімкомплект) - 4 голи
    КАЛЕНДАР ІГОР
  • Місце   Команда І В Н П +/– О
    1 Хімік.png  Хімік 40+   10    1     34-11    23
    2 Дахновка.png  Дахнівка 40+    10      1      29-15       19    
    3 WWF-Logo-copy.png  Панда 40+     10       3      3  20-22      15  
    4 logo_Ostriv.png  Острів 40+   10   3      3   16-18       13    
    5 ЮГ-2000.jpg  ЮГ-2000 40+   10  7  14-21         7      
    6 logo_Soltex_.png  SolTex 40+    10   7   11-38            5        
    Кращий гравець:
    Семененко Микола (Панда)
    Кращий воротар:
     Зоря Євген (Дахнівка)
    Кращий бомбардир:
    Фісун Андрій (Дахнівка) - 12 голів
    КАЛЕНДАР ІГОР
  • Місце Команда І В Н П +/– О
    1  Черкаський політехнічний технікум-2   2      0      6-1       6    
    2  Черкаський політехнічний технікум
      2    1     11-3    3
    3  Бізнес-коледж    2   1   8-5            3        
    4  Автодорожній ліцей   2 1  1  8-8         3      
    5  Професійний ліцей    2   1      1   1-3       3    
    6  Економіко-правовий коледж     2       0      2  0-14      0  
    Дискваліфікація:
    Ольховий Ігор (ЧПТ) - 1 гра 
    Кращий бомбардир:
    Єрмаков Олександр (Автодорожній ліцей) - 4 голи
    Грищенко Владислав (Бізнес-коледж) - 4 голи
    Козинець Євгеній (Бізнес-коледж) - 4 голи
    КАЛЕНДАР ІГОР

Опитування

Відео

  • Огляд матчу 1000+1 ніч 1-6 Епіцентр
  • Огляд матчу FC CHICAGO 2 3 Шелтон
  • Огляд матчу FC HERMES 3 4 МФК ЧФК
  • Огляд матчу Lion 5 3 Динамо
  • Огляд матчу SPD Ukraine 6 2 Марсель
  • Огляд матчу TITAN 3 3 Карбон
  • Огляд матчу WellCall 4-10 Промнафтохімкомплект
  • Огляд матчу Авангард 4-9 Вивант
  • Огляд матчу Автомобіліст 5 2 Вектра
  • Огляд матчу УЗЕ 2 7 Полікор
  • Огляд матчу ЧІБС 2 10 Острів
  • Огляд матчу Юнайтед 3 2 Надія
  • Огляд матчу Юрист 1 3 Майфон

Facebook

fb

Яндекс.Метрика
JoomShaper